NAVRCHOLU.cz
Psí KRMiVO pro kočky
PSI-Krmivo.cz
Vyhledávání
Kategorie
Nejprodávanější
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Facebook
Dobírka KARTOU
Anketa
Líbí se Vám náš e-shop?
Ano líbí se mi
Něco bych vylepšil
Nelíbí se mi
Design mě nezajímá
Úvodní stránka > Krmiva > Značky krmiv > Krmivo PLATINUM

Krmivo PLATINUM

PLATINUM Natural PUPPY Chicken 15 kg - DOPRAVA ZDARMA

Nejprodávanější

Krmivo je velice výživné, proto se doporučuje krmit štěňata množstvím na spodní hranici doporučené denní dávky. Dávku případně navyšte podle aktuálních potřeb Vašeho psa.

Cena:
1 787,- Kč
(1 553,98 Kč bez DPH)

PLATINUM Natural ADULT Chicken 5 kg

Krmivo je velice výživné, proto se doporučuje krmit nejdříve množstvím na nižší hranici doporučené dávky. Přidávejte pouze podle potřeb psa.

Cena:
686,- Kč
(596,55 Kč bez DPH)

PLATINUM Natural Menu PACK Ryby + Kuře 12 x 375 g

Kompletní krmivo pro dospělé psy z tuňáka, sardinek a kuřecího masa.

Cena:
840,- Kč
(730,46 Kč bez DPH)

PLATINUM Natural ADULT Chicken 1,5 kg

Novinka

Krmivo je velice výživné, proto se doporučuje krmit nejdříve množstvím na nižší hranici doporučené dávky. Přidávejte pouze podle potřeb psa.

Cena:
312,- Kč
(271,32 Kč bez DPH)

PLATINUM Natural ADULT Iberico 5 kg

Krmivo je i přes nízký obsah tuku velice výživné, proto se doporučuje z počátku krmit psy množstvím na spodní hranici doporučené denní dávky. Dávku upravte podle aktuálních potřeb Vašeho psa.

Cena:
862,- Kč
(749,60 Kč bez DPH)

Krmivo PLATINUM

Přírodní a čerstvé maso - jak jen je to možné - to je to, co potřebují a přesně vědí naši čtyřnozí miláčkové. S krmivem Platinum dostane Váš pes přesně to, po čem touží  -  vysoce kvalitní bílkoviny získané minimálně ze 70% čerstvého masa, navíc doplněné také o potřebné vitamíny a stopové prvky. Denní dávka je tedy optimálně vyvážená. Krmivo Platinum je vhodné pro psy jakéhokoliv věku a plemene. Vedlejšírostlinné a živočišné produkty, umělá dochucovadla, chemické přísady, které psi neumí strávit a důsledkem mohou být zdravotní problémy, nic z toho neobsahuje krmivo Platinum.

Krmivo Platinum je jako jediné na světě vyráběno ze 70 % čerstvného masa - například čerstvé kuřecí, jehněčí, kančí, králičí maso nebo čerstvé maso z ryb (tuňák, losos, sardinky). K masu jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako brambory nebo rýže a nebo kukuřice. Dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. V superpremiovém krmivu Platinum jsou tyto ingredience zpracovány bez přidané vody -  pouze v jejich vlastní šťávě. Proto jsou zachovány maximální nutriční hodnoty všech ingrediencí do krmiva vložených. Proto má vyšší obsah vlhkosti než klasické psí krmivo. To významně přispívá k bohaté chuti krmiva.

Výhody krmiva Platinum:

 • Snadné trávení - přírodní složení má za úkol postarat se o to, aby játra, ledviny a kůže nebyly zatěžovány přísadami, které nemají pro psa žádné využití.
 • Žádná nesnášenlivost nebo alergie -  krmivo je tak snadno stravitelné kvůli jeho přírodnímu, zdravému složení, díky kterému je nesnášenlivost jen velice vzácná. Na metabolismus není vyvíjen tlak znehodnocenými přísadami, které mohou způsobit nevysvětlitelné svědění nebo jiné kožní problémy, a proto je to velmi vhodné krmivo pro alergické psy.
 • Více svalové hmoty - vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa okamžitě stimulují tvorbu nové svalové hmoty.
 • Lesklá srst - výživné, za studena lisované oleje obsažené v krmivu a přírodní původ ingrediencí se stará o srst Vašeho psa.
 • Neobsahuje  žádné rostlinné nebo zvířecí vedlejší produkty, ochucovadla nebo jakékoliv chemické přísady.
 • Používají se pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny pro lidskou spotřebu.
 • Poctivá porce čerstvého masa doplněná geneticky neupravenou rýží popřípadě kukuřicí.
 • Kvalitní vstupní suroviny jsou krátce tepelně upravovány, max. při 95°C, bez soli a přidané vody.
 • Bylinky a hodnotné za studena lisované oleje a vitamíny vhodné pro psy jsou přidávány do krmiva až při chladnoucím procesu. Díky tomu je jejich využitelnost psím organismem maximální.
 • Krmivo se dále suší při pokojové teplotě, lisuje a balí do pevných alufoliových pytlů.
 • Speciální výrobní postup, který je maximálně šetrný ke všem obsaženým živinám (bílkoviny, sacharidy) včetně za studena lisovaných olejů, vitamínů a bylinek, které podporují zdraví a vitalitu každého psa.

Krmivo Platinum obsahuje tyto ingredience:

 • Artyčok - zvyšuje tvorbu žluči a také její vylučování. Podporuje detoxikační činnost jater a vylučování škodlivin močí, snižuje hladinu krevního cukru a je vhodným léčitelem při diabetu. Zabraňuje ukládání cholesterolu v cévách.
 • Biotin - je to jeden z vitamínů skupiny B. Je to nezbytný (esenciální) vitamín, který tělo potřebuje. Přispívá ke zdravému růstu pokožky a vlasů a má ústřední roli v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin.
 • Celer - obsahuje vitamíny, jako je A, B1, B2, B6, B12, K, C a E. V celeru najdeme i řadu důležitých minerálů, jsou to např. draslík, hořčík, chróm, sodík, vápník, železo, zinek a jód- a to v poměrně vysokých dávkách. Podporuje tvorbu moči a tak čistí pohybový aparát, rozpouští usazeniny a pomáhá je odplavovat z těla. Látky obsažené v celeru snižují hladinu krevního cukru, krevního tlaku, stimulují produkci žluče, čímž pomáhají trávení, chrání před žaludečními vředy.
 • Extrakt ze slávky zelenoústé - je důležitý pro strukturu kloubní tekutiny a zvyšuje odolnost kloubů. Analýza extraktu ze slávky zelenoústé vykazuje neobvykle vysokou úroveň aktivních biologických látek.
 • Fenykl prášek - zbavuje nadýmání, které může jinak vést k žaludečním křečím a silnému bolení žaludku. Podporuje sekreci mléka u kojících fen a posiluje nervy.
 • Fosfor - se spolu s vápníkem účastní výstavby a udržování zdravých a silných kostí a zubů. Kromě toho hraje významnou roli při zásobování tělesných buněk energií.
 • Heřmánek - působí při léčbě zánětů, uvolňuje křeče, pomáhá při pocení, při hojení ran, navozuje celkové uklidnění. Je účinný při zánětech ústní dutiny, očních spojivek a pohlavního ústrojí, při žaludečních a střevních potížích. Pomáhá léčit žaludeční vředy, pomáhá při bronchiálním astmatu, léčbě infikovaných sliznic a kůže, při alergických reakcích na kůži.
 • Cholin - zpomaluje rozvoj aterosklerozy a s tím související vznik kardiovaskulárních a cévních onemocnění, mezi něž patří srdeční infarkt, mozková mrtvice. Značnou měrou se podílí na tvorbě a obnovování buněčných membrán, vede k udržení zdravého a plně funkčního nervového systému a jeho blahodárný vliv je prokázán i na žlučník a játra.
 • Chlorid draselný/KCl - je hlavním zdrojem draslíku. Nejedná se v žádném případě o návykovou látku, jak se můžeme dočíst v různých "psích bulvárech". Draslík (kalium) je základní součástí tělesných tekutin. Je hlavním vnitrobuněčným kationtem, který má významnou úlohu při mnoha fyziologických pochodech. Je nepostradatelný pro správnou činnost nervového systému, svalstva a pro udržování normálních funkcí srdce a ledvin. Bez draslíku v potravě by došlo k zástavě srdce!  Je také důležitý pro pohyb střev a trávení.
 • Jód - podporuje růst a vývoj, a to i v děloze. Je také důležitý pro spalování energie a reguluje tělesnou teplotu. Látka má také pozitivní vliv na funkci srdce, krevního tlaku, fyzickou sílu, zácpu a trávení. Tělo také potřebuje určité množství jódu na podporu duševní činnosti, koncentrace, nálady a fungování imunitního systému. Další oblasti, ve kterých je jód nezbytný jsou plodnost a bezproblémové těhotenství.
 • Kobalt - stimuluje produkci červených krvinek a aktivuje řadu enzymů.
 • Kyselina listová - je nezbytná pro růst a dělení buněk. Funkce kyseliny listové v organismu úzce souvisí s vitaminem B12. Podílí se v kostní dřeni na krvetvorbě, zejména na vzniku krevních destiček. Oba vitaminy v součinnosti s vitaminem B6 (pyridoxinem) se podílejí na přeměně aminokyseliny homocysteinu na metionin.
 • Kyselina pantothenová / Vitamin B5 - bojuje proti infekcím způsobených tvorbou protilátek, snižuje negativní a toxické účinky mnoha antibiotik, pomáhá při hojení ran, působí na buněčné struktury a únavu. Poskytuje prostředí pro normální růst a vývoj centrálního nervového systému a normální funkci nadledvinek. Kyselina pantotenová je syntetizována střevními bakteriemi.
 • Lichořeřišnice - má antibakteriální účinky a používá se při léčbě močových cest a průdušek. Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C, zvyšuje obranyschopnost organizmu a čistí krev.
 • Lososový olej - zabraňuje srdečním onemocnění. Omega-3 mastné kyseliny mají pozitivní vliv na alergie, kornatění cév, vysoký krevní tlak, revmatismus a některé typy rakovin.
 • Mangan - pomáhá formovat chrupavky a kostní tkáně. Mangan hraje také důležitou roli ve srážení krve.
 • Měď - hraje důležitou roli při tvorbě krve, nervového systému a pigmentu metabolismu. Nachází se v těle, zejména v kostře, ale i ve svalech, vnitřních orgánech a mozku. Je důležitá pro růst kostí a formování pojivové tkáně a je součástí mnoha enzymů, které chrání před působením volných radikálů. Měď je potřebná pro absorbci železa z potravy.
 • Niacin - hraje roli v uvolňování energie a podporuje regeneraci pokožky, svalů, nervů a DNA.
 • Ostropestřec mariánský - z plodů se získává extrakt, který může zabránit poškození jater. Účinné látky absorbují volné radikály, podporují regeneraci jaterních a žlučových tkání a napomáhají trávení tuků.
 • Pampeliška - hořké látky pampelišky stimulují játra, ledviny a žlučník a tím zlepšují vylučovací procesy. Pampeliška také čistí a posiluje krev.
 • Pivovarské kvasnice - obsahují všechny vitamíny skupiny B, všechny esenciální aminokyseliny ve vyváženém poměru, minerály a stopové prvky. Zdroj kompletních bílkovin.
 • Prášek z hořce - pomáhá při nechutenství, trávicích problémech - jako jsou pocity plnosti, nadýmání a nízké hladiny žaludečních šťáv.
 • Sarsaparilla kořen - používá se k léčbě alergií, senné rýmy, akné a kožních problémů, které pomalu hojí.
 • Selen - funguje v organizmu jako antioxidant, který likviduje volné radikály a tím snižuje riziko vzniku rakoviného bujení. Dále napomáhá imunitnímu systému, je důležitý pro přeměnu hormonů štítné žlázy, účastní se syntézy prostaglandinů. S vitamínem E zajišťuje elasticitu buněčných tkání, zlepšuje průběh některých chronických onemocnění (revmatická artritida, lupus, psoriáza…). Zlepšuje využití kyslíku srdečním svalem a také redukuje tvorbu krevních sraženin, což má za následek menší riziko srdečních a mozkových příhod.
 • Sušená jablka - obsahují vysoký podíl sacharidů, jako jsou glukóza (dextróza), fruktóza (ovocný cukr) a sacharóza (stolní cukr). Kromě toho obsahují vlákninu a pektin, což má pozitivní vliv na trávení. V jablku je obsaženo více než 20 minerálů, včetně vápníku, železa, fosforu. Je důležitým zdrojem vitaminů A, B, vitamin C. Navíc přispívá k tvorbě žlučových kyselin ve střevech a tím snižuje hladinu cholesterolu, množství tuků v krvi a krevní tlak. Protože má na krev čistící účinek, je sušené jablko doporučeno při onemocnění dnou, revmatismem, problémy s ledvinami a játry. Sušená jablka mají pozitivní vliv na přenos nervových podnětů, funkci ledvin, činnost svalů, imunitní systém, srdce a krevní oběh.
 • Vápník - pomáhá správné funkci srdce, svalů, nervové soustavy. Přispívá ke srážení krve. Je nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů.  
 • Vitamin A - nedostatek vitamínu A způsobuje šeroslepost, sklon k zánětu očních spojivek a poškození oční sítnice. Dále rohovatění a šupinatění kůže, snížení pohlavní aktivity, zpomalení pohlavního vývoje, snížení potence, snížení imunity, sklon k zánětům a některé další poruchy.
 • Vitamin B1 - je nezbytný pro funkci nervového systému, podporuje chuť k jídlu, brání únavě, posiluje srdeční sval, podporuje přeměnu energie.
 • Vitamin B2 - granule obsahují vitamin B2, který je důležitý pro tvorbu nových buněk, správnou funkci očí, posiluje srdeční aparát. Ovlivňuje i celkový metabolismus organismu, zasahuje do metabolismu cukrů, aminokyselin a tuků, čímž přímo ovlivňuje energetické přeměny v organismu. 
 • Vitamin B6 - tento vitamin podporuje fungování nervového systému, obranyschopnost a syntézu hemoglobinu.
 • Vitamin B12 - chrání před srdečními a oběhovými potížemi a podporuje tvorbu červených krvinek. Vitamin B12 také podporuje dělení buněk a tvorbu nových buněk.
 • Vitamin D3 - podporuje vstřebávání vápníku a jeho uvolnění z kostry. Kostra a síla jsou také podporovány vitamínem D3.
 • Vitamin E - jako takový chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení.  Má také pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a podporuje činnost nervového systému.
 • Vitamin K1 - cenný vitamín K1 napomáhá srážení krve, protože se podílí na tvorbě faktorů srážení krve v játrech. To podporuje kostní metabolismus a pomáhá podporovat kontrolu růstu buněk.
 • Yucca - v těle plní funkci "biologického mýdla", absorbuje toxiny a usazeniny nejen ve střevech, ale také v cévách a kloubech. Stimuluje vylučování metabolických splodin. Yucca čistí organismus, neutralizuje pH a podporuje tvorbu přirozené a zdravé střevní mikroflóry. Dále napomáhá snižení krevního tlaku a hladiny cholesterolu. 
 • Za studena lisovaný lněný olej - olej má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, lecitinu, vitaminu E a lignanu. Tyto látky mají antioxidační vlastnosti.
 • Za studena lisovaný olivový olej - podporuje pohyb střev a vyprazdňování. Obsahuje mnoho nenasycených mastných kyselin a vitamín E.
 • Zinek - je důležitý pro fungování imunitního systému, podporuje regeneraci buněk a stimuluje metabolismus tuků, cukrů a bílkovin.
 • Železo - je zásadní především pro transport kyslíku, vstřebávání a buněčné funkce.

Krmivo Platinum dělíme do těchto kategorií:

 • PLATINUM ADULT CHICKEN - kuřecí granule pro dospělé
 • PLATINUM PUPPY CHICKEN - kuřecí granule pro štěňata 
 • PLATINUM ADULT LAMB + RICE - jehněcí s rýží jsou granule pro dospělé psy
 • PLATINUM ADULT IBERICO + GREENS - iberico se zeleninou jsou granule pro dospělé
 • PAŠTIKY - Platinum menu - ryby + kuře, krocan + losos, kuře
 • PAMLSKY - Fit-Sticks - kuře + králík, kuře + jehně, Click-Bits - kuře + jehně

Stránky: 1 2 »
Stránky: 1 2 »
Přihlášení
Nákupní košík
Produkty v košíku: 0

Celkem: 0,- Kč
(0,- Kč bez DPH)
Objednat
Měny
Doporučujeme
Partneři
MEGABUBLIFUKY k výrobě megabublin
Sklo, porcelán, čaj i káva pro VásMasáže Litvínov - Dům HARMONIE Litvínov - masážeKonvičkárna - Prodejna keramiky a porcelánu pro milovníky a ctitele čaje eKonvičky.cz - YIXING, keramika, porcelán a čajeDětské-hry.cz

PLATEBNÍ METODY

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu.Platební metody

PSI-Krmivo
Počítadlo
Online: 44
Dnes: 395
Včera: 791
Celkem: 11184
NahoruTisknout
DOGtrace elektronické neviditelné plotyBoxy pro koně - Milan MrzenaAutobazar Benedikt - nabídka vozůCZ ESO - Ekonomika, Obchod, Služby - váš partner do nepohodykonvicky onlineInternetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál